KDR w mediach


XII Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin w Tomaszowie Mazowieckim w TVP3 Łódź

1 czerwca 2024 r.

Mamy zapaść demograficzną i jeśli nie będzie więcej dzieci, więcej dużych rodzin, nasze marzenia o wielkim 40-milionowym społeczeństwie odejdą do przeszłości. A my chcemy być wielkim państwem, narodem, społeczeństwem, które ma siłę w następnych pokoleniach - podkreślał w Tomaszowie Mazowieckim wicepremier.

Potrzeba polityki rodzinnej ponad podziałami - Onet

1 czerwca 2024 r.

O potrzebie polityki rodzinnej realizowanej w sposób ciągły i ponad podziałami, mówili uczestnicy konferencji społeczno – ekonomicznej zorganizowanej podczas XII Ogólnopolskiego Zjazdu Dużych Rodzin w Tomaszowie Mazowieckim. Podczas konferencji przywoływano okoliczności wprowadzenia ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny, której dziesięciolecie świętowane jest podczas Zjazdu. Mówiono również o tym, czego wciąż brakuje w polityce rodzinnej. Obecny na konferencji wicepremier Władysław Kosiniak – Kamysz podkreślił swojej poparcie dla rodzinnego ilorazu podatkowego, jednego z postulatów Związku Dużych Rodzin "Trzy Plus", który jest głównym organizatorem Zjazdu i inicjatorem Karty Dużej Rodziny.

Mamy najlepszą Kartę Dużej Rodziny w Europie -KAI

1 czerwca 2024 r.

W tym roku przypada dziesięciolecie wprowadzenia ogólnopolskiej KDR i do tego faktu nawiązuje tematyka XII Ogólnopolskiego Zjazdu Dużych Rodzin, który odbywa się w Tomaszowie Mazowieckim. W rozmowie z KAI Joanna Krupska przypomina okoliczności wprowadzenia Karty oraz wskazuje na problemy, z którymi wciąż muszą się zmagać wielodzietne rodziny w Polsce.

Międzynarodowy Dzien Rodzin w RDC

15 maja 2024 r.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny byliśmy gośćmi w Radio Dla Ciebie. Rozmowy dotyczyły poważnych tematów, z którymi aktualnie mierzymy się w świecie.

Gazeta Prawna

17 kwietnia 2024 r.

Radio Plus

29 lutego 2024 r.

Radio Warszawa

22 lutego 2024 r.

Dzika Odyseja Ekspedycja Odkrywców

9 lutego 2024 r.

Odkrywamy Polskie Parki Narodowe z Kartą Dużej Rodziny!

Pytanie na Śniadanie

11 października 2023 r.

Anita Łodzińska i Karta Dużej Rodziny w rozmowie z Idą Nowakowską i Tomkiem Wolnym

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter